Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

10 листопада 2020 року кафедрою інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики РДГУ спільно з Рівненським коледжем економіки та бізнесу було проведено семінар на тему: «Використання дискретної (комп’ютерної) математики для розв’язування економічних задач». 

Семінар був проведений в рамках профорієнтаційної роботи РДГУ та присвячений тижню спеціальності циклової комісії облікових дисциплін та підприємництва РКЕБ.

Спершу з вітальним словом виступила Камінська Світлана Миколаївна, викладач бухгалтерського обліку, інформаційних систем і технологій в обліку, спеціаліст вищої категорії РКЕБ. Вона привітала учасників семінару та оголосила порядок його проведення.

Також вітальне слово було надано Войтовичу Ігору Станіславовичу, доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання РДГУ. Він вказав на необхідність використання математики при розв’язуванні задач економічного спрямування, а також на те, що сучасний бухгалтер не може обійтися без глибоких знань з математики та інформатики.

Спікером семінару виступила Полюхович Наталія Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики РДГУ. Вона в першу чергу наголосила на необхідності вивчення фундаментальних дисциплін, зокрема дискретної математики майбутніми економістами та програмістами. Також було проведено огляд основних розділів дискретної математики з аналізом їх застосування при вирішенні економічних задач. Основне місце було відведено практиці, а саме на наочних прикладах було продемонстровано використання математичної теорії при розв’язуванні економічних задач, зокрема задач з комбінаторики. Студенти з цікавістю розв’язували прикладні задачі, що містили економічний зміст. Організаторами були відзначені самі активні серед студентів.

Підсумував результати семінару Корнійчук Петро Іванович, викладач математики і фізики РКЕБ, який вказав сфери використання математики в економіці, а також наголосив про використання аналогічних задач при складанні ЗНО, а також при вивченні вищої математики у коледжі. Він відмітив запропонований підхід до розв’язування комбінаторних задач.

На заключення було продемонстровано можливості вступу студентів присутніх спеціальностей РКЕБ на суміжні спеціальності РДГУ на скорочений та нормативний терміни навчання. використано з використанням теорії графів. 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

Національної академії педагогічних наук

Рівненський ІТ кластер

Рівненський державний гуманітарний університет

 

Шановні учасники!

Запрошуємо Вас 18 листопада 2020 року взяти участь у ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інформаційні технології у професійній діяльності».

 

Планується робота за такими напрямами:

1.     Інформаційні технології в психолого-педагогічних науках.

2.     Інформаційні технології в суспільно-гуманітарних науках.

3.     Інформаційні технології в природничо-математичних та економічних науках.

4.     Інформаційні технології в освітніх вимірюваннях та моніторингу якості освіти.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

 

  

Початок роботи конференції о 10:00. Підключення учасників до онлайн-зустрічі з 9:30 до 10:00 за посиланням:

https://meet.google.com/mtz-ppcz-yba 

 

 

З повагою, Оргкомітет конференції

Запрошуємо взяти участь у зустрічі з експертною групою усіх охочих учасників освітнього процесу з реалізації ОП "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)" на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Відкрита зустріч з експертами: ID 46395 Рівненський державний гуманітарний університет, ОП "Професійна освіта (Комп’ютерні технології)" Час: 22 жовтня, 2020 16:00

Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/4561874182?pwd=bTdxRWJEODNNTC9RemRDeWo1YjRGUT09 Ідентифікатор конференції: 456 187 4182 Пароль: 2020

Програма проведення акредитаційної експертизи з використанням технічних засобів відеозв’язку в Рівненському державному гуманітарному університеті освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» (ID у ЄДЕБО 46395) за спеціальністю 015 Професійна освіта за другим рівнем вищої освіти (Магістр) в період з 22.10.2020 по 24.10.2020

 

 

У БАЖАЮЧИХ ВСТУПИТИ ДО РДГУ Є ЩЕ ТАКА МОЖЛИВІСТЬ

  • до бакалавріату на I (або II, або III курс) на основі здобутої вищої освіти (ОКР молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра) для здобуття ОС бакалавра;
  • до магістратури на І курс на основі ОС бакалавра для здобуття ОС магістра за спеціальностями галузі Освіта/Педагогіка та спеціальністю «Музичне мистецтво», вступ на які не передбачає складання ЄВІ.

 

 

Обсяг державного замовлення за освітніми ступенями бакалавр, магістр у Рівненському державному гуманітарному університеті Бакалавр (вступ на основі ОКР Молодший спеціаліст)

 

 

1. Скільки заяв може подати один вступник?

«При вступі на місця ДЕРЖАВНОГО замовлення можна подавати не більше п’яти заяв (подання заяви на навчання за однією спеціальністю за денною і заочною формами навчання вважаються фактом подання двох заяв). При вступі на КОНТРАКТНІ місця кількість заяв не обмежується.» 

 

 

До уваги осіб віком старше 45 років; осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до ліцензії на провадження діяльності з надання освітніх послуг Рівненським державним гуманітарним університетом здійснюється навчання за затвердженим Міністерством соціальної політики України переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

Контактна інформація

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 306

  • dummy kiktmvi@rshu.edu.ua

На правах реклами

Search